Індуктивний датчик SICK IMB30-15BPPVU6S
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1079160
  • Найменування: IMB30-15BPPVU6S
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1079160
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 15
Індуктивний датчик SICK IMB30-15BPPVU6S Індуктивний датчик SICK IMB30-15BPPVU6S
Конструкція корпусуСтандарт
Розмір різьбиM30 x 1,5
ДіаметрØ 30 мм
Робоча відстань Sn15 мм
Гарантована робоча відстань Sa12,15 мм
МонтажВрівень
Частота перемикання500 Гц
Вид підключенняКабель, 4-жильний, 10 m
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуКомплементарний
IP69K
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Гістерезис3 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Матеріал кабелюПоліуретан
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Імпульс увімкнення≤ 5 мs
Удароміцність та вібростійкість100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
Діапазон температур під час роботи–40 °C ... +100 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Матеріал, активна поверхняПластик, LCP
Довжина корпусу60 мм
Корисна довжина різьби55 мм
Макс. момент затягування
Typ. 100 Nm
Typ. 100 Nm