Індуктивний датчик SICK IMB12-08NPSVC0S
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1070171
  • EAN: 4047084348181
  • Найменування: IMB12-08NPSVC0S
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1070171
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 8
Конструкція корпусуСтандарт
Розмір різьбиM12 x 1
ДіаметрØ 12 мм
Робоча відстань Sn8 мм
Гарантована робоча відстань Sa6,48 мм
МонтажНе врівень
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально відкритий
Електричне виконанняПостійний струм, 3-провідний
IP69K
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 2 V
Гістерезис3 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 200 мА
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
Діапазон температур під час роботи–40 °C ... +100 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Матеріал, активна поверхняПластик, LCP
Довжина корпусу65 мм
Корисна довжина різьби43 мм
Макс. момент затягування
Typ. 20 Nm
Typ. 32 Nm