Індуктивний датчик SICK IMB12-04BDSVC0S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1074364
  • EAN: 4047084361708
  • Найменування: IMB12-04BDSVC0S
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1074364
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід 2-провідний
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 4
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IMB
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Конструкція корпусуСтандарт
Розмір різьбиM12 x 1
ДіаметрØ 12 мм
Робоча відстань Sn4 мм
Гарантована робоча відстань Sa3,24 мм
МонтажВрівень
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Функція виходуНормально відкритий
Тип захисту
IP68
IP69K
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги
≤ 4 V
≤ 4,5 V
Затримка готовності≤ 100 мс
Гістерезис3 % ... 20 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 100 мА
Залишковий струмTyp. 0,8 мA (≤ 1,2 мА при Ub max і 100 °C)
Мінімальний струм навантаження≥ 3 мA
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Імпульс увімкнення≤ 5 мs
Удароміцність та вібростійкість100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
Діапазон температур під час роботи–40 °C ... +100 °C
Матеріал корпусуНержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Матеріал, активна поверхняПластик, LCP
Довжина корпусу65 мм
Корисна довжина різьби48 мм
Макс. момент затягування
Typ. 20 Nm
Typ. 32 Nm