Індуктивний датчик SICK IM30-15NPS-ZUK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1017435
  • EAN: 4047084305993
  • Найменування: IM30-15NPS-ZUK
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 15
Індуктивний датчик SICK IM30-15NPS-ZUK Індуктивний датчик SICK IM30-15NPS-ZUK
Опис
Індуктивні датчики наближення IM Standard
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Конструкція корпусуКороткий корпус
Розмір різьбиM30 x 1,5
ДіаметрØ 30 мм
Робоча відстань Sn15 мм
МонтажНе врівень
Частота перемикання500 Гц
Вид підключенняКабель, 3-жильний, 2 м
Перемикаючий вихідPNP
Тип захистуIP67
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 1,5 V
Затримка готовності≤ 15 мs
Гістерезис1 % ... 10 %
Відтворюваність≤ 3 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 300 мА
Матеріал кабелюPUR/PVC
Захист від обриву проводів
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +70 °C
Матеріал корпусуЛатунь, нікельована латунь
Матеріал, активна поверхняПластик
Довжина корпусу40 мм
Корисна довжина різьби25 мм
Макс. момент затягування50 Nm