Індуктивний датчик SICK IM30-10BPS-ZC1
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6020278
  • Найменування: IM30-10BPS-ZC1
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 10
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IM Standard
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Конструкція корпусуСтандарт
Розмір різьбиM30 x 1,5
ДіаметрØ 30 мм
Робоча відстань Sn10 мм
МонтажВрівень
Частота перемикання200 Гц
Вид підключенняРоз'єм M12, 4-полюсний
Перемикаючий вихідPNP
Функція виходуНормально відкритий
Електричне виконанняПостійний струм, 3-провідний
Тип захистуIP67
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація≤ 10 %
Падіння напруги≤ 1 V
Затримка готовності≤ 100 мс
Гістерезис2 % ... 10 %
Відтворюваність≤ 2 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМСЗгідно EN 60947-5-2
Постійний струм Ia≤ 400 мА
Захист від короткого замикання
Захист від неправильної полярності
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +70 °C
Матеріал корпусуЛатунь, нікельована латунь
Матеріал, активна поверхняПластик
Довжина корпусу76 мм
Корисна довжина різьби50 мм
Макс. момент затягування≤ 60 Nm