Індуктивний датчик SICK IM18-08NUS-ZU0
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  7902124
  • Найменування: IM18-08NUS-ZU0
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 7902124
Особливості: AC/DC
Технічні параметри
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Кабель
Вихід 2-провідний
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 8
Особливості AC/DC
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивні датчики наближення IM AC
Тип корпусуЦиліндричний різьбовий
Конструкція корпусуСтандарт
Розмір різьбиM18 x 1
ДіаметрØ 18 мм
Робоча відстань Sn8 мм
Гарантована робоча відстань Sa6,48 мм
МонтажНе врівень
Частота перемикання
25 Гц
50 Гц
Вид підключенняКабель, 2-жильний, 2 м
Функція виходуНормально відкритий
Електричне виконанняAC/DC, 2-провідний
Тип захистуIP67
Напруга живлення20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
Падіння напруги≤ 6,5 V AC, ≤ 6 V DC
Затримка готовності≤ 8 мs
Гістерезис1 % ... 15 %
Відтворюваність≤ 10 %
Відхилення температури (від Sr)± 10 %
ЕМС
Згідно EN 60947-5-2
По EN 55011, клас В
Постійний струм Ia
≤ 350 мА
≤ 250 мА
≤ 100 мА
Залишковий струм
≤ 2,5 мA (AC 250 V)
≤ 1,3 мA (AC 110 V)
≤ 0,8 мA (DC 24 V)
Мінімальний струм навантаження≥ 5 мA
Короткочасний струм2,2 A
Матеріал кабелюПоліуретан
Захист від короткого замикання
Придушення імпульсу увімкнення
Удароміцність та вібростійкість30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
Діапазон температур під час роботи–25 °C ... +80 °C
Матеріал корпусуЛатунь, нікельований
Матеріал, активна поверхняПластик, PBT
Довжина корпусу80 мм
Корисна довжина різьби50 мм
Макс. момент затягування≤ 35 Nm
клас захистуII
Розрахункова напруга на ізоляції Ui250 V AC
Категорія споживання
AC-140
DC-13
Ступінь забруднення3
Максимально допустима імпульсна напруга4 kV