Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NMN20-18GH50-E2-V1
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-490959
  • Вага: 0.05 кг
  • EAN: 4050143048953
  • Найменування: NMN20-18GH50-E2-V1
  • Код виробника: 288266
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 20
Особливості Суцільнометалевий
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Тип виходуPNP
Номінальна робоча відстаньsn20 мм
ВстановленняНе врівень
Полярність виходуDC
Гарантована робоча відстаньsa0 ... 16.2 мм
Коефіцієнт зменшення відстані на Алюміній1
Коефіцієнт зменшення відстані на Мідь0.9
Коефіцієнт зменшення відстані на Нержавіючу сталь0,3 (0,6 від товщини матеріалу 2 мм)
Конфігурація виходу3-провідний
MTTFd655 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Умови монтажу
A34 мм (м'яка сталь)
36 мм (нержавіюча сталь)
20 мм (алюміній)
22 мм (латунь)
B41 мм
C60 мм
F200 мм
Електричне підключенняРоз'єм M12 x 1, 4-контактний
Матеріал корпусуНержавіюча сталь 1.4435 / AISI 316L
Ступінь захистуIP68 / IP69K
Вага24 g
Розміри
Довжина63.5 мм
Діаметр18 мм
Температура навколишнього середовища-25 ... 85 °C (-13 ... 185 °F)