Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NMB15-30GM55-E0
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-492360
  • Вага: 0.26 кг
  • EAN: 4050143057498
  • Найменування: NMB15-30GM55-E0
  • Код виробника: 911282
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід NPN
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 15
Особливості Суцільнометалевий
Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NMB15-30GM55-E0 Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NMB15-30GM55-E0
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Суцільнометалеві датчики наближення, суцільнометалева чутлива поверхня. Режим перемикання: Нормально відкритий (NO). Тип виходу: NPN. Монтаж: врівень з поверхнею. Полярність виходу: постійний струм. Тип виходу: 3-провідний. Розмір різьби: M30. Тип конструкції: Циліндричний, різьбовий. Серія: Циліндричний тип. Робоча напруга: 10 ... 30 В DC. Тип напруги живлення: Постійний струм. Тип підключення: кабель. Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь 1.4305 / AISI 303. Ступінь захисту: IP69K. Матеріал: PUR
Технічні характеристики
Тип виходуNPN
Номінальна робоча відстаньsn15 мм
ВстановленняВрівень з поверхнею (вимоги: див. креслення нижче)
Полярність виходуDC
Гарантована робоча відстаньsa0 ... 12.15 мм
Виконавчий елементЧорні та кольорові мішені
Коефіцієнт зменшення відстані на Алюміній0.4
Коефіцієнт зменшення відстані на Мідь0.2
Коефіцієнт зменшення відстані на Нержавіючу сталь0.85
Коефіцієнт зменшення відстані на Сталь1
Конфігурація виходу3-провідний
MTTFd847 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
Частота перемиканняf0 ... 150 Гц
ГістерезисH3 ... 15 тип. 10 %.
Захист від неправильної полярностіЗахист від зворотної полярності
Захист від короткого замиканняПульсуючий
Падіння напругиUd≤ 2 V
Робочий струмIL≤ 200 mA
Струм поза штатним режимомIr≤ 10 мкА
Струм живлення без навантаженняI0≤ 10 mA
Індикатор робочої напругиЗелений світлодіод
Індикатор стану перемиканняЖовтий світлодіод
Електричне підключенняКабель
Матеріал корпусуНержавіюча сталь 1.4305 / AISI 303
Ступінь захистуIP69K
Кабель
Кінцеві наконечники проводівТак
Діаметр кабелю6,2 мм ± 0,2 мм
Радіус згинуБільше 10-кратного діаметру кабелю
МатеріалPUR
КолірЧорний
Кількість жил3
Поперечний переріз кабельної жили0.5 мм2
ДовжинаL2 м
Температура навколишнього середовища-25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)