Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN40-U1-E2
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-491061
  • Вага: 0.26 кг
  • EAN: 4050143021208
  • Найменування: NBN40-U1-E2
Технічні параметри
Розмір корпусу 40 х 40 мм
Форма корпусу Прямокутний
Установка Не врівень
Підключення Кабель-ввід
Вихід PNP
Контакти NO
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 40
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Режим перемикання: Нормально відкритий (NO). Тип виходу: PNP. Встановлення: не врівень. Полярність виходу: постійний струм. Тип виходу: 3-провідний. Тип конструкції:VariKont ®. Серія:VariKont ®. Робоча напруга: 10 ... 30 В DC. Тип напруги живлення: Постійний струм. Тип підключення: гвинтові клеми. Матеріал корпусу: ПА/метал з епоксидним порошковим покриттям. Ступінь захисту: IP68 / IP69K
Технічні характеристики
Тип виходуPNP
Номінальна робоча відстаньsn40 мм
ВстановленняНе врівень
Полярність виходуDC
Гарантована робоча відстаньsa0 ... 32.4 мм
Фактична робоча відстаньsr36 ... 44 мм
Коефіцієнт зменшення відстані на Алюміній0.31
Коефіцієнт зменшення відстані на Мідь0.3
Коефіцієнт зменшення відстані на Нержавіючу сталь0.74
Коефіцієнт зменшення відстані на Латунь0.39
Конфігурація виходу3-провідний
MTTFd1510 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC
Частота перемиканняf0 ... 180 Гц
ГістерезисHТип. 5 %
Захист від неправильної полярностіЗахист від зворотної полярності
Захист від короткого замиканняПульсуючий
Падіння напругиUd≤ 2 V
Робочий струмIL0 ... 200 mA
Струм поза штатним режимомIr0 ... 0,5 мА тип. 0,01 мА
Струм живлення без навантаженняI0≤ 20 mA
Затримка в часі перед доступністюtv80 мс
Індикатор робочої напругиЗелений світлодіод
Індикатор стану перемиканняЖовтий світлодіод
Електричне підключенняГвинтові клеми
Поперечний переріз кабельної жилиДо 2,5 мм2
Температура навколишнього середовища-25 ... 85 °C (-13 ... 185 °F)
Індуктивні датчики Pepperl+Fuchs VariKont з технологією активного екранування
Додаткова котушка компенсує вплив навколишнього середовища
Технологія активного екранування Active Shield
Удосконалена технологія для більшої універсальності
Умови встановлення та навколишні матеріали можуть впливати на електромагнітне поле датчика наближення. Датчик попередньо гаситься установкою, змінюючи таким чином відстань спрацьовування, а разом з нею і результат вимірювання. Для компенсації цих зовнішніх факторів компанія Pepperl+Fuchs розробила нову технологію і вперше інтегрувала її в серію VariKont. Індуктивні датчики з технологією активного екранування активно визначають ситуацію встановлення і підтримують постійну відстань перемикання, незалежно від ситуації встановлення і навколишнього матеріалу. Вони доступні у версіях з великою відстанню спрацьовування 30 мм для установки врівень та 50 мм не врівень. Обидві моделі прості в установці і забезпечують велику відстань до об'єкта виявлення. Їх регульована головка датчика оснащена кутовими світлодіодами, які видно під будь-яким кутом. Це дає змогу перевіряти стан об'єкта під будь-яким кутом, незалежно від умов встановлення.
Завантажити каталог Індуктивні датчики Pepperl+Fuchs VariKont 40x40 мм