Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN4-12GM50-E1-V1
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-491515
  • Вага: 0.03 кг
  • EAN: 4050143006083
  • Найменування: NBN4-12GM50-E1-V1
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NC
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 4
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Тип виходуNPN
Номінальна робоча відстаньsn4 мм
ВстановленняНе врівень
Полярність виходуDC
Гарантована робоча відстаньsa0 ... 3.24 мм
Виконавчий елементМ'яка сталь, наприклад, 1.0037, SR235JR (раніше St37-2)
12 мм x 12 мм x 1 мм
Коефіцієнт зменшення відстані на Алюміній0.47
Коефіцієнт зменшення відстані на Мідь0.43
Коефіцієнт зменшення відстані на Нержавіючу сталь0.85
Коефіцієнт зменшення відстані на Латунь0.55
Конфігурація виходу3-провідний
MTTFd1607 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Робоча напругаUB6 ... 36 V
Частота перемиканняf0 ... 2650 Гц
ГістерезисHТип. 5 %
Захист від неправильної полярностіЗахист від зворотної полярності
Захист від короткого замиканняПульсуючий
Падіння напругиUd≤ 1 V
Робочий струмIL0 ... 200 mA
Струм поза штатним режимомIrМакс. 150 мкА
Струм живлення без навантаженняI0≤ 10 mA
Затримка в часі перед доступністюtv≤ 10 мс
Індикатор стану перемиканняСвітлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
Електричне підключенняРоз'єм
Матеріал корпусуЛатунь, з покриттям з білої бронзи
Чутлива поверхняPBT, зелений
Ступінь захистуIP65 / IP66 / IP67 / IP68
Роз'єм
РізьбаM12 x 1
Кількість контактів3
Температура навколишнього середовища-40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F)