Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NBN15-30GM50-A2-5M
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-490935
  • Найменування: NBN15-30GM50-A2-5M
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 15
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Функція перемиканняКомплементарний
Тип виходуPNP
Номінальна робоча відстаньsn15 мм
ВстановленняНе врівень
Полярність виходуDC
Гарантована робоча відстаньsa0 ... 12.15 мм
Виконавчий елементМ'яка сталь, наприклад, 1.0037, SR235JR (раніше St37-2)
45 мм x 45 мм x 1 мм
Коефіцієнт зменшення відстані на Алюміній0.4
Коефіцієнт зменшення відстані на Мідь0.37
Коефіцієнт зменшення відстані на Нержавіючу сталь0.71
Коефіцієнт зменшення відстані на Латунь0.46
Конфігурація виходу4-провідний
MTTFd1248 a
Проектний термін експлуатації (TM)20 a
Покриття діагностики (DC)0 %
Робоча напругаUB5 ... 36 V
Частота перемиканняf0 ... 1150 Гц
ГістерезисHТип. 5 %
Захист від неправильної полярностіЗахист від зворотної полярності
Захист від короткого замиканняПульсуючий
Падіння напругиUd≤ 1 V
Робочий струмIL0 ... 200 mA
Струм поза штатним режимомIrМакс. 20 мкА
Струм живлення без навантаженняI0≤ 15 mA
Затримка в часі перед доступністюtv≤ 10 мс
Індикатор стану перемиканняЖовтий світлодіод
Електричне підключенняКабель
Матеріал корпусуЛатунь, з покриттям з білої бронзи
Чутлива поверхняPBT, зелений
Ступінь захистуIP65 / IP66 / IP67 / IP68
Кабель
Кінцеві наконечники проводівТак
Діаметр кабелю4,3 мм ± 0,15 мм
Радіус згинуБільше 10-кратного діаметру кабелю
МатеріалПВХ
КолірЧорний
Кількість жил4
ДовжинаL5 м
Температура навколишнього середовища-40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F)