Індуктивний датчик Omron E2EW-QX22B1T30 2M
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Omron
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  OM-69659
  • Найменування: E2EW-QX22B1T30 2M
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
IO-Link: Так
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
IO-Link Так
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 22
Особливості Суцільнометалевий
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик наближення, корпус із нержавіючої сталі з покритям фторкаучуком, циліндричний різьбовий корпус М30, установка врівень, максимальна робоча відстань 22 мм, постійний струм живлення, 3-провідний, вихід PNP NO, IO-Link COM3, кабель довжиною 2 метри
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РозмірM30
УстановкаМайже врівень
Відстань спрацьовування22 мм
Тип виходуIO-Link, PNP
Режим роботиNO
Електричне підключенняКабель
Матеріал корпусуНержавіюча сталь
Технічні характеристики кабелюPVC
Довжина кабелю2 м
Швидкість передачі даних в лінії IO-LinkCOM3 (230.4 kbps)
Загальна довжина41.5 мм
Довжина різьби30 мм