Індуктивний датчик Omron E2EW-QX20C230-M1TJ 0.3M
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  OM-69657
  • Найменування: E2EW-QX20C230-M1TJ 0.3M
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель з роз'ємом
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NC
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 20
Опис
Індуктивний датчик наближення, корпус із нержавіючої сталі з покритям фторкаучуком, циліндричний різьбовий корпус М30, установка врівень, максимальна робоча відстань 20 мм, постійний струм живлення, 3-провідний, вихід NPN NC, короткий кабель з роз'ємом М12, довжина кабеля 30 см
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РозмірM30
УстановкаВрівень
Відстань спрацьовування20 мм
Тип виходуNPN
Режим роботиNC
Матеріал корпусуНержавіюча сталь
Технічні характеристики кабелюPVC
Довжина кабелю0.3 м
Загальна довжина41.5 мм
Довжина різьби30 мм