Індуктивний датчик Omron E2EW-QX10B1T18-M1
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Omron
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  OM-69607
  • Вага: 0.08 кг
  • Найменування: E2EW-QX10B1T18-M1
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
  • Код виробника: 0.0795
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
IO-Link: Так
Технічні параметри
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
IO-Link Так
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 10
Особливості Суцільнометалевий
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик наближення, корпус із нержавіючої сталі з покритям фторкаучуком, циліндричний різьбовий корпус М18, установка врівень, максимальна відстань 10 мм, постійний струм живлення, 3-провідний, вихід PNP NO, IO-Link COM3, роз'єм М12
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РозмірM18
УстановкаВрівень
Відстань спрацьовування10 мм
Тип виходуIO-Link, PNP
Режим роботиNO
Електричне підключенняРоз'єм M12
Матеріал корпусуНержавіюча сталь
Технічні характеристики кабелю-
Швидкість передачі даних в лінії IO-LinkCOM3 (230.4 kbps)
Загальна довжина54.4 мм
Довжина різьби28 мм