Індуктивний датчик Omron E2EQ-X22B1D30-M1
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  688360
  • EAN: 4549734487467
  • Найменування: E2EQ-X22B1D30-M1
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
  • Код виробника: 688360
IO-Link: Так
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
IO-Link Так
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 22
Опис
Індуктивний датчик наближення, латунний корпус із тефлоновим PTFE покриттям проти зварювальних бризок, циліндричний різьбовий корпус M30, установка врівень, максимальна робоча відстань 22 мм, постійний струм живлення, 3-провідний, вихід PNP NO, IO-Link COM2, роз'єм М12
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОсобливостіФторопластове покриття
РозмірM30
УстановкаМайже врівень
Відстань спрацьовування22 мм
Загальна довжина58 мм
Довжина різьби39 мм