Індуктивний датчик Omron E2EQ-X11D218 2M
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Omron
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  681831
  • Вага: 0.18 кг
  • EAN: 4549734183680
  • Найменування: E2EQ-X11D218 2M
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
Технічні параметри
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід 2-провідний
Контакти NC
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 11
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик наближення, латунний корпус із тефлоновим PTFE покриттям проти зварювальних бризок, циліндричний різьбовий корпус М18, установка врівень, максимальна робоча відстань 11 мм, NC вихід, кабель довжиною 2 метри, постійний струм живлення, 2-провідний
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОсобливостіФторопластове покриття
РозмірM18
УстановкаВрівень
Відстань спрацьовування11 мм
Загальна довжина55 мм
Довжина різьби37 мм