Індуктивний датчик Omron E2E-X1R5C18 5M
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  OM-69138
  • Вага: 0.14 кг
  • Найменування: E2E-X1R5C18 5M
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
  • Код виробника: 0.138
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М8
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід NPN
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 1.5
Опис
Індуктивний датчик наближення, короткий корпус М8 з нержавіючої сталі, установка врівень, максимальна робоча відстань 1.5 мм, постійний струм живлення, 3-провідний, вихід NPN NO, кабель довжиною 5 метрів
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РозмірM8
УстановкаВрівень
Відстань спрацьовування1.5 мм
Загальна довжина37.8 мм
Довжина різьби22 мм