Індуктивний датчик Omron E2E-X10MB2L12-M1
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  OM-68997
  • Вага: 0.14 кг
  • Найменування: E2E-X10MB2L12-M1
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NC
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 10
Опис
Індуктивний датчик наближення, довгий корпус з нікельованої латуні, циліндричний різьбовий корпус М12, установка не врівень, максимальна відстань 10 мм, постійний струм живлення, 3-провідний, вихід PNP NC, роз'єм М12
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РозмірM12
УстановкаНе врівень
Відстань спрацьовування10 мм
Загальна довжина70 мм
Довжина різьби48 мм