Індуктивний датчик Omron E2E-X10MB1TL12-M1TJ 0.3M
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  688001
  • EAN: 4549734470926
  • Найменування: E2E-X10MB1TL12-M1TJ 0.3M
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
  • Код виробника: 688001
IO-Link: Так
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Кабель з роз'ємом
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
IO-Link Так
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 10
Опис
Індуктивний датчик наближення, довгий корпус з нікельованої латуні, циліндричний різьбовий корпус М12, установка не врівень, максимальна відстань 10 мм, постійний струм живлення, 3-провідний, вихід PNP NO, IO-Link COM3, короткий кабель з роз'ємом М12, довжина кабеля 30 см
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РозмірM12
УстановкаНе врівень
Відстань спрацьовування10 мм
Загальна довжина69.1 мм
Довжина різьби48 мм