Індуктивний датчик Omron E2E-X10MB1T18 10M
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Omron
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  OM-68982
  • Вага: 0.53 кг
  • Найменування: E2E-X10MB1T18 10M
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листі виробника
  • Код виробника: 0.534
IO-Link: Так
Технічні параметри
Розмір корпусу М18
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
IO-Link Так
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 10
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик наближення, короткий корпус з нікельованої латуні, циліндричний різьбовий корпус М18, установка не врівень, максимальна відстань 10 мм, постійний струм живлення, 3-провідний, вихід PNP NO, IO-Link COM3, кабель довжиною 10 метрів
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РозмірM18
УстановкаНе врівень
Відстань спрацьовування10 мм
Загальна довжина55.3 мм
Довжина різьби28 мм