Індуктивний датчик Leuze IS 212FM/4NO.5F-6E0-S12
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Leuze
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  50109736
  • Найменування: IS 212FM/4NO.5F-6E0-S12
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 50109736
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 6
Особливості Суцільнометалевий
Індуктивний датчик Leuze IS 212FM/4NO.5F-6E0-S12 Індуктивний датчик Leuze IS 212FM/4NO.5F-6E0-S12
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик в суцільнометалевому корпусі з нержавіючої сталі
Суцільнолитий корпус товщиною до 1 мм з нержавіючої сталі марки V2A або V4A для використання в гігієнічних виробництвах харчової промисловості. Ступінь захисту IP68/69K, стійкість до тиску і до 3-кратної відстані перемикання. Також доступні з сертифікатом ECOLAB.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Серія212
ЗастосуванняДизайн продуктів харчування та напоїв
Максимальна робоча відстань Sn6 мм
Гарантована робоча відстань Sa0 ... 4.8 мм
Спеціальне виконанняПонижуючий коефіцієнт 1
Вбудований захистЗахист від неправильної полярності та КЗ
Напруга живлення UB10 ... 30 В постійного струму
Залишкова пульсація0 ... 20 % від напруги живлення
Струм холостого ходу0 ... 10 мА
Максимальний дрейф температури10 % у всьому діапазоні робочих температур
Повторюваність, не більше (у % від Sr)5 %
Гістерезис спрацювання15 %
Кількість цифрових комутаційних виходівОдин
Тип напругиПостійний струм
Максимальний комутаційний струм виходу200 мА
Залишковий струм, макс.0.1 мА
Падіння напруги на виході≤ 2 V
Частота перемикання600 Гц
Затримка готовності10 мс
Кількість підключеньОдин
Функція роз'єму чи кабелюПередача вихідного сигналу та живлення
Електричне приєднанняРоз'єм
Розмір різьбиM12
ТипMale
МатеріалНержавіюча сталь
КодуванняА-кодування
Виконання корпусуЦиліндричний
Розмір різьбиM12 x 1 мм
Розмір (Ø x L)12 мм x 60 мм
Тип установкиВрівень
Матеріал корпусуНержавіюча сталь
Корпус із нержавіючої сталіAISI 316L
Вага нетто24 г
Колір корпусуСрібний
Тип кріпленняМонтажна різьба
Стандартна вимірювальна пластина18 x 18 мм², Fe360
ІндикаторСвітлодіодний
Кількість світлодіодівОдин
Температура навколишнього середовища, експлуатація-25 ... 85 °C