Індуктивний датчик Carlo Gavazzi ICB30S35N40NCM1
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Carlo Gavazzi
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  GA076950
  • Вага: 0.13 кг
  • EAN: 8030956076950
  • Найменування: ICB30S35N40NCM1
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Роз'єм
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NC
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 40
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик наближення, різьбовий корпус M30 з нікельованої латуні, роз'єм М12, відстань спрацьовування 40 мм, встановлення не врівень, короткий корпус, NPN NC вихід, напруга живлення 10-36 VDC, максимальний струм виходу 200 мА, максимальна частота перемикання 100 Гц, робоча температура -25C - +70C, IP67
Технічні характеристики
Номінальна робоча відстань
40 мм
Установка
Не врівень
Діаметр
M30
Тип виходу
NPN
Стан виходу
Нормально закритий (NC)
Електричне підключення
Роз'єм М12
Форма корпусу
Циліндричний з різьбою
Матеріал корпусу
Метал
Напруга живлення
10 V ... 36 V
Стандартні індуктивні датчики серії ICB
Нова лінійка включає в себе:
  • Корпуси M12, M18 і M30 з довгим або коротким корпусом
  • Діапазон чутливості від 2 мм до 22 мм