Індуктивний датчик Baumer IFRM 05P15A5/Q
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Baumer
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  10144460
  • Вага: 0.01 кг
  • Найменування: IFRM 05P15A5/Q
  • Код виробника: 10144460
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Розмір корпусу М5
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Кабель
Вихід PNP
Контакти NO
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 1
Індуктивний датчик Baumer IFRM 05P15A5/Q Індуктивний датчик Baumer IFRM 05P15A5/Q
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальна інформація
Встановлення
  • Врівень
Номінальна відстань спрацювання
  • 1 мм
Гістерезис
  • 2 … 20 % від реальної відстані спрацьовування
Електричні параметри
Частота перемикання
  • 5 кГц
Напруга живлення
  • 6 … 30 VDC
Максимальний струм споживання (без навантаження)
  • 12 мА
Вихід
  • PNP NO
Падіння напруги
  • <2 VDC
Вихідний струм
  • 200 мА
Захист від короткого замикання
  • Так
Захист від зворотної полярності
  • Так
Механічні параметри
Дизайн
  • Циліндричний різьбовий
Матеріал (чутлива поверхня)
  • Рідкокристалічний полімер LCP
Матеріал корпусу
  • Нержавіюча сталь
Розмір
  • 5 мм
Довжина корпусу
  • 15 мм
Електричне приєднання
  • Дроти довжиною 50 см
Максимальний момент затяжки
  • 2 Nm (Фронт: 1,4 Nm)
Умови навколишнього середовища
Робоча температура
  • -25 … +75 °C