Індуктивний датчик Autonics PRDWT30-25DO-I
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Autonics
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PRDWT3025DOI
  • Найменування: PRDWT30-25DO-I
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: PRDWT3025DOI
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Не врівень
Підключення Кабель з роз'ємом
Вихід 2-провідний
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 25
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик наближення, циліндричний різбовий корпус М30, установка не врівень, робоча відстань 25 мм, NO, 2-провідний, кабель з роз'ємом
Технічні характеристики
Технічний опис
Підключення та живлення 2-провідний, 12-24VDC ??“
Розмір чутливої поверхні M30
Установка Не врівень
Розмір стандартного об'єкта 75x75x1 мм (залізо)
Частота спрацьовування 100Hz
Параметри струму Витік струму, макс. 0.6 мА
Вихідний сигнал Нормально відкритий
Матеріал корпусу Нікельована латунь
Електричне підключення IEC standard
Ступінь захисту IP67
Схвалення CE
Довжина корпусу Стандартний
Температура навколишнього середовища -25...+70 °C, зберігання: -30...+80 °C
Вологість навколишнього середовища 35...95% RH, зберігання: 35...95% RH
Гістерезис (відстань) Максимум 10% від робочої відстані
Залишкова напруга Макс. 3.5V
Вага Брутто 145g
Індуктивні датчики Аутонікс
Корпус суцільнометалевих моделей, включаючи чутливу поверхню, повністю виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі, а датчики мають клас захисту IP67. Стабільні, герметичні датчики є надзвичайно надійним рішенням для складних задач, де датчику потрібно протистояти вібраціям, механічним навантаженням або контакту з агресивними миючими речовинами або мастилом. Це скорочує час простою та забезпечує дуже довгий термін служби. Циліндричні датчики наближення серії PRF мають суцільнометалевий корпус і головку з нержавіючої сталі AISI 303 / EN 1.4305. Ці міцні датчики мають високу стійкість до деформації та корозії і можуть застосовуватися в різних середовищах, включаючи виробництво харчових продуктів і напоїв, хімічну та металообробну промисловість. Металева головка датчика товщиною 0,8 мм забезпечує високу стійкість до ударів і зносу, а кільцевий світлодіодний індикатор роботи, видимий на 360° дозволяє оператору швидко визначати стан роботи датчика під різними кутами огляду.