Індуктивний датчик Autonics PRDCMT30-15DO
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Autonics
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PRDCMT3015DO
  • Найменування: PRDCMT30-15DO
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: PRDCMT3015DO
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Форма корпусу Різьбовий
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід 2-провідний
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 15
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Індуктивний датчик наближення, циліндричний різбовий корпус М30, роз'єм, установка врівень, робоча відстань 15 мм, NO, 2-провідний, напруга живлення 10-30 VDC
Технічні характеристики
Індуктивний датчик
Тип давача Велика відстань спрацювання (PRD Серія)
Розмір сенсора 30 мм
Установка Врівень
Робоча відстань 15 мм
Тип підключення 2-провідний, DC
Підключення Роз'єм
Напруга живлення 12 - 24 VDC
Зовнішній вигляд Стандартний
Вихідний сигнал Нормально відкритий
Частота спрацювання 200 Hz
Індуктивні датчики Аутонікс
Корпус суцільнометалевих моделей, включаючи чутливу поверхню, повністю виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі, а датчики мають клас захисту IP67. Стабільні, герметичні датчики є надзвичайно надійним рішенням для складних задач, де датчику потрібно протистояти вібраціям, механічним навантаженням або контакту з агресивними миючими речовинами або мастилом. Це скорочує час простою та забезпечує дуже довгий термін служби. Циліндричні датчики наближення серії PRF мають суцільнометалевий корпус і головку з нержавіючої сталі AISI 303 / EN 1.4305. Ці міцні датчики мають високу стійкість до деформації та корозії і можуть застосовуватися в різних середовищах, включаючи виробництво харчових продуктів і напоїв, хімічну та металообробну промисловість. Металева головка датчика товщиною 0,8 мм забезпечує високу стійкість до ударів і зносу, а кільцевий світлодіодний індикатор роботи, видимий на 360° дозволяє оператору швидко визначати стан роботи датчика під різними кутами огляду.