Індуктивний датчик Autonics PRDCM30-15DN2
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PRDCM3015DN2
  • Найменування: PRDCM30-15DN2
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: PRDCM3015DN2
Технічні параметри
Розмір корпусу М30
Підключення Роз'єм
Вихід NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NC
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 15
Опис
Індуктивний датчик наближення, циліндричний різбовий корпус М30, роз'єм, установка врівень, робоча відстань 15 мм, вихід NPN, NC, 3-провідний, напруга живлення 10-30 VDC
Розмір сенсора 30 мм
Установка Врівень
Робоча відстань 15 мм
Тип підключення 3-провідне, DC
Підключення Роз'єм
Напруга живлення 12 - 24 VDC
Зовнішній вигляд Стандартний
Вихідний сигнал NPN
Частота спрацювання 200 Hz
Індуктивні датчики Аутонікс
Корпус суцільнометалевих моделей, включаючи чутливу поверхню, повністю виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі, а датчики мають клас захисту IP67. Стабільні, герметичні датчики є надзвичайно надійним рішенням для складних задач, де датчику потрібно протистояти вібраціям, механічним навантаженням або контакту з агресивними миючими речовинами або мастилом. Це скорочує час простою та забезпечує дуже довгий термін служби. Циліндричні датчики наближення серії PRF мають суцільнометалевий корпус і головку з нержавіючої сталі AISI 303 / EN 1.4305. Ці міцні датчики мають високу стійкість до деформації та корозії і можуть застосовуватися в різних середовищах, включаючи виробництво харчових продуктів і напоїв, хімічну та металообробну промисловість. Металева головка датчика товщиною 0,8 мм забезпечує високу стійкість до ударів і зносу, а кільцевий світлодіодний індикатор роботи, видимий на 360° дозволяє оператору швидко визначати стан роботи датчика під різними кутами огляду.