Щілинний датчик SICK WF30-40B41CA71
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6058619
  • Вага: 0.07 кг
  • Найменування: WF30-40B41CA71
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний щілинний
Ширина щілини 30
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М8
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Метал
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Щілинні датчики WFnext призначені для виявлення етикеток, міток, подвійних листів, отворів, країв та різних об'єктів. Завдяки корпусу в якому передавач та приймач інтегровані в один корпус, немає потреби в вирівнюванні. Ця проста у використанні лінійка датчиків включає щілини шириною від 2 мм до 120 мм із глибиною щілини 40 мм, 60 мм та 95 мм. Надзвичайно швидкий час відгуку та точна розподільна здатність означає, що вилочні датчики WFnext від SICK можуть виявляти навіть маленькі та плоскі об'єкти, а також рухомі з високою швидкістю об'єкти.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Принцип діїОптичний щілинний датчик
Розміри (Ш x В x Г)10 мм x 60 мм x 57 мм
Форма корпусу (вихід світла)Щілинна (вилочна) форма
Ширина щілини30 мм
Глибина щілини42 мм
Мінімальний розмір об'єкта виявлення (МДО)0,2 мм
Виявлення етикеток
Джерело випромінюванняІнфрачервоний світлодіод
Довжина хвилі850 нм
Налаштування
Кнопка налаштування (Налаштування, чутливість, світлове/темнове спрацювання, блокування кнопок)
Кабель (динамічне навчання)
Метод налаштування
1-точкове налаштування
2-точкове налаштування
Динамічне навчання
Функція вихідного сигналу«Світлове/темнове спрацювання» встановлюється клавішею
Напруга живлення10 V DC ... 30 V DC
Залишкова пульсація< 10 %
Споживання струму20 мА
Частота перемикання15 кГц
Оцінка46 мкс
Нестійкість17 мкс
Дискретний вихід (напруга)Двотактний режим: PNP/NPN Високий = UV - < 2 В / Низький: ≤ 2 В
Тип перемиканняСвітлове/темнове спрацювання
Вихідний струм Iмакс.100 мА
Вхід, Налаштування (ET)
Teach: U > 5 V ... < UV
Run: U < 4 V