Щілинний датчик Leuze GSL08B/1.1-30-M8.3
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Leuze
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  50146195
  • Найменування: GSL08B/1.1-30-M8.3
  • Код виробника: 50146195
Світло випромінювання: Лазер
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
IO-Link: Так
Технічні параметри
Принцип роботи Бар'єрний щілинний
Ширина щілини 30
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Лазер
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 3-пол.
Роз'єм М8
IO-Link Так
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Щілинні давачі з шириною щілини від 5 до 220 мм ідеально підходять для виявлення дрібних деталей. Висока чутливість і короткий час відгуку сприяють простій і надійній інтеграції цих датчиків в швидкі процеси автоматизації. Крім того, можливе перемикання між світловим і темновим спрацюванням.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Серія08B
Принцип роботиОптичний
ЗастосуванняВиявлення дрібних деталей
Джерело світлаЛазер, Червоний
Довжина хвилі655 нм
Клас лазера1, IEC/EN 60825-1:2007
Форма сигналу, що передаєтьсяІмпульсний
Повторюваність0.01 мм
Мінімальний діаметр об'єкта0.05 мм
Захисний контурЗахист від неправильної полярності та КЗ
Напруга живлення UB10 ... 30 В, Постійний струм
Залишкова пульсація0 ... 15 %, з UB
Струм холостого ходу0 ... 30 мА
Гістерезис перемикання20 µm
Кількість цифрових комутаційних виходівОдин
ТипЦифровий комутаційний вихід
Тип напругиПостійний струм
Комутаційний струм, макс.100 мА
Комутаційна напругаВисокий рівень: ≥(UB-2V)
Низький рівень: ≤ 2 V
Принцип перемиканняIO-Link /Світлове спрацювання (NPN) / Темнове спрацювання (PNP)
Час реагування0.1 мс
Затримка готовності150 мс
ФункціяРежими роботи IO-Link (Standard, Precision, Power, Speed), див. опис інтерфейсу IO-Link
COM режимCOM2
ПрофільІнтелектуальний профіль датчика
Мінімальна тривалість циклуCOM2 = 2.3 мс
Тип рами2.2
СпецифікаціяV1.1
Ідентифікатор пристрою2524 (0x0009Постійний струм)
Підтримка SIO-режимуТак
Кількість підключеньОдин
ФункціяВихідний сигнал
Напруга живлення
Тип підключенняРоз'єм
Розмір роз'ємаM8
ТипШтирьовий
МатеріалМетал
Кількість полюсів3-полюсний
ДизайнВилочний
Ширина щілини30 мм
Глибина щілини35 мм
Розмір (Ш х В х Д)10 мм x 50 мм x 60 мм
Матеріал корпусуНержавіюча сталь
Корпус з нержавіючої сталіV4A
Матеріал покриття лінзиСкло
Вага нетто78 г
Колір корпусуСріблястий
Тип кріпленняНаскрізне кріплення
Сумісність матеріалівECOLAB
ІндикаціяСвітлодіодна
Кількість світлодіодівОдин
Налаштування270° потенціометр
Функція налаштуванняСвітлове/Темнове спрацювання
Регулювання чутливості
Температура експлуатації-25 ... 60 °C