Щілинний датчик Banner SLM10P6Q
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Banner Engineering
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  BAN-3074966
  • Вага: 0.16 кг
  • EAN: 0662488749668
  • Найменування: SLM10P6Q
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Ширина щілини 10
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Червоне
Вихід PNP
Кількість полюсів 3-пол.
Роз'єм М8
Спрацювання Світлове/темнове
Матеріал корпусу Метал
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості:
    • Роз'єм M8
    • Ступінь захисту IP67
    • Чутливість регулюється потенціометром
    • Напруга живлення: 10…30 VDC
Технічні характеристики
ФункціяЩілинний датчик
Принцип роботиПара випромінювач/приймач в одному корпусі
Форма корпусуВилочний
Розмір корпусу80 x 12 x 42 мм, SLM10
Робочий діапазон10 мм
Світло випромінюванняЧервоне
Напруга живлення10…30 VDC