Ємнісний датчик Rechner KAS-80-30/40-A-Y5-NL
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Rechner Sensors
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  KA1089
  • Найменування: KAS-80-30/40-A-Y5-NL
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: KA1089
Технічні параметри
Розмір корпусу Ø 30 мм
Форма корпусу Циліндричний
Установка Врівень
Підключення Роз'єм
Вихід PNP
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Метал
Робоча відстань, мм 20
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Ємнісний датчик Rechner KAS-80-30/40-A-Y5-NL має ордер-код KA1089. Ємнісний давач KAS-80-30/40-A-Y5-NL від Rechner Sensors в короткому, циліндричному гладкому корпусі із латуні, діаметром 30 мм, без різьби. Робоча напруга 10-30В. Має PNP вихід, нормально відкритий та нормально закриті вихідні контакти на різних проводах. Діапазон спрацьовування становить 20 мм при установці врівень. Ємнісний давач Рехнер KA1089 має 4-полюсний роз'єм М12 для підключення
Загальні відомості
Ємнісний датчик
KAS-80
Врівень
20 мм
Циліндричний без різьби
Потенціометр
Так
Електричні дані
10 В
30 В
Постійного струму
PNP
NO/NC антивалентний
200 мA
100 Гц
Так
Механічні характеристики
Ø30 x 40 мм
58 мм з роз'ємом
Роз'єм М12, 4-полюсний
Тефлон PTFE
Нікельована латунь
Навколишні умови
-25 °C
70 °C