Ємнісний датчик Akusense CQ07-10NC
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Akusense
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  CQ0710NC
  • Найменування: CQ07-10NC
  • Статус виробництва: Активний
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Вихід NPN
Контакти NC
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 10
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
НайменуванняCQ07-10NC
Напруга живлення24V DC
Залишкова напруга≤1.5V@1L=50 мА
ВихідNPN NC
Струм навантаження≤50 мА
Споживання струму≤10 мА
Частота перемикання100 Гц
Повторюваність<5.0%
Температура зберігання-30 °C...+75 °C
Зовнішня температураПри роботі: 0°C...+60°C
Температурний дрейф≤20 °C