Блок живлення PULS PIC480.481D
Блок живлення PULS PIC480.481D
Блок живлення PULS PIC480.481D
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  PULS
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  PU-02742
  • Вага: 0.81 кг
  • Найменування: PIC480.481D
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: PU-02742
Технічні параметри
Тип вхідної напруги 1-фазна
Вихідна напруга, В 48
Вихідний струм, А 10
Потужність, Вт 480
Кріплення DIN-рейка
Блок живлення PULS PIC480.481D Блок живлення PULS PIC480.481D Блок живлення PULS PIC480.481D
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Блок живлення PULS PIC480.481D це️ 480 Вт 1-фазне джерело живлення для установки на DIN-рейку.️ DC-OK релейний контакт.️ Установка на ДІН-рейку.️ Високий ККД: 95.7%.️ Компактний розмір: 59 мм ширина корпусу
Технічні характеристики
Вхідна напруга змінного струму AC 100 - 240 V (± 10 %)
Коефіцієнт потужності 0.970000
Вхідний пусковий струм 15 A / 35 A
Рекомендований запобіжник на вході B-10 A / C-6 A
Номінальна вихідна напруга 48 VDC
Діапазон регулювання 48 - 56 V
Діапазон вихідного струму 10 - 8.6 A
Вихідний струм 8.6 A при 56 V
10 A при 48 V
Вихідна потужність 480 W
Зниження потужності 12 W/°C при температурі більше +55 °C
Напруга пульсацій і шумів макс. 100 mVpp
Розміри (ШxВxГ) 59 мм x 124 мм x 127 мм
Вага без упаковки 810 g
Метод установки ДІН-рейка
Матеріал корпусу Метал
Діапазон робочої температури -25 °C to 70 °C
Електричне підключення Гвинтові клеми
Коефіцієнт корисної дії 95.7 %
Втрати потужності 21.6 W
MTBF SN 29500 @ 40 °C (h) 704000 h
DC-OK сигнал Так
Ефективні джерела живлення - інвестиція в майбутнє
Ефективність сприяє сталому розвитку
Мінімальний час напрацювання до відмови 50 000 годин
Ефективність у проектуванні джерел живлення також означає, що кількість встановлених компонентів має бути якомога меншою. Це зберігає цінні ресурси та підвищує надійність системи. Надійність і термін служби джерела живлення можна підвищити, використовуючи високоякісні компоненти. Наприклад, кожен продукт сімейства DIMENSION повинен мати мінімальний термін служби 50 000 годин; при повному навантаженні, напрузі 120 В/230 В і температурі навколишнього середовища +40 °C. Це відповідає безперервній роботі протягом 5,5 років. Високий ККД позитивно впливає на надійність і термін служби джерел живлення. Надійні та довговічні пристрої потребують рідшої заміни, а отже, захищають навколишнє середовище. Ще на етапі розробки компанія PULS гарантує, що блоки живлення працюватимуть без технічного обслуговування протягом багатьох років.
Екологічно чисті виробничі майданчики
Ви можете купити в Україні з ПДВ німецькі блоки живлення PULS зі складy або під замовлення. Ми пропонуємо широкий асортимент блоків живлення та промислових джерел безперебійного живлення UPS на 24В за найкращими цінами в Україні. У нас ви можете отримати консультацію у наших фахівців, які допоможуть вам вибрати оптимальне рішення для ваших потреб. Наша компанія є офіційним дистриб'ютором виробника PULS в Україні, тому вам гарантується 100% оригінальність та якість продукції