Тахогенератор Radio Energie RE.0444 N1B 0.04 CA / C4N1CS10BA40
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Radio Energie
  • Наявність:  Очікування 4-6 тижнів
  • Код товару:  RE-C4N1CS10BA40
  • Вага: 1.80 кг
  • Найменування: RE.0444 N1B 0.04 CA / C4N1CS10BA40
  • Код виробника: C4N1CS10BA40
Технічні параметри
Підключення Кабель
Кріплення Єврофланець EURO B10
Виконання валу Суцільний
Вихідна напруга при 1000 об/хв, В 40
Діаметр валу, мм 7
Матеріал корпусу Алюміній
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Тахогенератор Radio Energie RE.0444 N1B 0.04 CA має замовний код C4N1CS10BA40 з фланцевим кріпленням використовується як пристрій контролю частоти обертання. Вони перетворюють швидкість обертання (об/хв) у пропорційну постійну напругу практично без затримки поширення сигналу та не потребують зовнішнього джерела живлення. Виготовлення з високоякісних компонентів у міцному корпусі дозволяє використовувати пристрій у складних умовах експлуатації. Кріпиться за допомогою фланцю стандартного розміру EURO B10 (єврофланець), діаметром 115 мм з 6 отвормами Ø6 мм, рівномірно розташованими на окружності 100 мм. Вихідна напруга 40В на кожні 1000 об/хв зі зміною вихідної напруги напруги пропорційно зміні швидкості обертання. Відноситься до серії 444N (Normal) для нормальних умов експлуатації
Технічні характеристики
Повна назваREO 444N B C1X40 CA IP44 7X30 CA2
КріпленняФланець
Кількість колекторів1
Кількість полюсів2
Різновид щітокCA (срібно-графітові)
Температурна компенсаціяТак
Розмір валу7x30 мм
Кількість пазів якоря19
Крутний момент холостого ходу1,5 Н·см
Кількість колекторних пластин57
Максимальне радіальне навантаження на вал0,4 Н при Ø 11 мм
Клас ізоляціїB (IEC 34-1)
Максимальна ЕРС600 В
Робоча температуравід -30°C до +130°C
Максимальна похибка лінійності≤ 0,15% ET
Кліматичний захистCa (IEC 68-1)
Загальна пульсація (від піку до піку)≤ 0,5% EC
Ступінь захистуIP 44
Гармоніки обертання (f = 2 p. n.)≤ 0,2% EC
Напрямок обертанняРеверсивний
Пазові гармоніки (f = Z. n.)≤ 0,3% EC
ЗбудженняПостійні магніти Alnico
Точність калібрування± 1,0% ETo
Температурний дрейф ЕРС (некомпенсований)0,02% /°C
Температурний дрейф ЕРС (компенсований)0,005% /°C