Тахогенератор Radio Energie RE.0444 N1B 0.012 EG / C4N10S100G12
  • Наявність:  Очікування 4-6 тижнів
  • Код товару:  RE-C4N10S10G12
  • Вага: 1.80 кг
  • Найменування: RE.0444 N1B 0.012 EG / C4N10S100G12
  • Код виробника: C4N10S100G12
Виконання валу Суцільний
Вихідна напруга при 1000 об/хв, В 12
Діаметр валу, мм 7
Опис
Тахогенератор Radio Energie RE.0444 N1B 0.012 EG має замовний код C4N10S100G12 з фланцевим кріпленням використовується як пристрій контролю частоти обертання. Вони перетворюють швидкість обертання (об/хв) у пропорційну постійну напругу практично без затримки поширення сигналу та не потребують зовнішнього джерела живлення. Виготовлення з високоякісних компонентів у міцному корпусі дозволяє використовувати пристрій у складних умовах експлуатації. Кріпиться за допомогою фланцю стандартного розміру EURO B10 (єврофланець), діаметром 115 мм з 6 отвормами Ø6 мм, рівномірно розташованими на окружності 100 мм. Вихідна напруга 12В на кожні 1000 об/хв зі зміною вихідної напруги напруги пропорційно зміні швидкості обертання. Відноситься до серії 444N (Normal) для нормальних умов експлуатації
Технічні характеристики
Повна назваREO 444N B 1X12 EG IP44 7X30
КріпленняФланець
Кількість колекторів1
Кількість полюсів2
Різновид щітокEG (електро-графітові)
Температурна компенсаціяНемає
Розмір валу7x30 мм
Кількість колекторних пластин57
Максимальне радіальне навантаження на вал0,4 Н при Ø 11 мм
Клас ізоляціїB (IEC 34-1)
Максимальна ЕРС600 В
Робоча температуравід -30°C до +130°C
Максимальна похибка лінійності≤ 0,15% ET
Кліматичний захистCa (IEC 68-1)
Загальна пульсація (від піку до піку)≤ 0,5% EC
Ступінь захистуIP 44
Гармоніки обертання (f = 2 p. n.)≤ 0,2% EC
Напрямок обертанняРеверсивний
Пазові гармоніки (f = Z. n.)≤ 0,3% EC
ЗбудженняПостійні магніти Alnico
Точність калібрування± 1,0% ETo
Температурний дрейф ЕРС (некомпенсований)0,02% /°C
Температурний дрейф ЕРС (компенсований)0,005% /°C