Інкрементальний енкодер Hengstler RX71TI/1250EK.72KE-F0
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0539196
  • Вага: 2.26 кг
  • Найменування: RX71TI/1250EK.72KE-F0
  • Код виробника: 0539196
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 70
Підключення Кабель
Вихід Push-pull
Кріплення Затискний фланець
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 10
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Тип енкодера
Інкрементальний
Серія
RX71TI
Принцип роботи
Оптичний
Особливості
Виробнича серія
RX71TI
Електричне підключення
Кабель, аксіальний
Діаметр корпусу
70 мм
Матеріал корпусу
Нержавіюча сталь (1.4404 / AISI 316L)
Момент інерції (приблизно)
2 x 10^-6 kgm²
Кріплення
Затискний фланець
Ступінь захисту зі сторони валу
IP67
Діаметр валу
10 мм
Осьове навантаження на вал
40 N
Радіальне навантаження на вал
100 N
Матеріал валу
Нержавіюча сталь (1.4104 / AISI 430F)
Діаметр валу
10 мм
Виконання валу
Суцільний вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Кількість імпульсів
1250 PPR
Стандартна конфігурація виходу
Push-pull (K): A, B, N, Alarm/
Напруга живлення
DC 10 - 30 V