Інкрементальний енкодер Hengstler RI76TD/2048ED.4O20IF
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0533279
  • Вага: 0.78 кг
  • Найменування: RI76TD/2048ED.4O20IF
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 76
Підключення Кабель
Вихід Push-pull
Кріплення Пружинна пластина
Виконання валу Пустотілий, наскрізний
Діаметр валу, мм 20
Матеріал корпусу Алюміній
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Високоточний інкрементальний енкодер RI76 з пустотілим валом був спеціально розроблений для валів великого діаметра до 42 мм. Діаметр корпусу становить лише 76 мм, що робить цей енкодер ідеальним для використання в двигунах, ліфтах і поліграфічних машинах.
Тип енкодера
Інкрементальний
Серія
RI76TD
Принцип роботи
Оптичний
Особливості
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Матеріал корпусу
Алюміній
Діаметр корпусу
76 мм
Кріплення
Пустотілий наскрізний вал із затискним кільцем спереду
Ступінь захисту зі сторони валу
IP64
Максимальна частота обертання (довготривала)
3600 RPM
Діаметр валу
20 мм
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Діаметр валу
20 мм
Виконання валу
Пустотілий наскрізний вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Тип прив'язки
Без пружинної пластини
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Довжина кабелю
1,5m
Кількість імпульсів
2048 PPR
Стандартна конфігурація виходу
Push-pull, двополярний 5V, ± 30 мА (D): A, B, N, alarm
Напруга живлення
DC 10 - 30 V