Інкрементальний енкодер Hengstler RI58-O/500AG.43TB
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0522390
  • Вага: 0.49 кг
  • Найменування: RI58-O/500AG.43TB
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Кабель
Комунікаційний інтерфейс RS-422
Вихід RS-422
Кріплення Квадратний фланець
Роздільна здатність, імп/оберт 500
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 7
Матеріал корпусу Алюміній
Опис
Hengstler RI58 - це універсальні промислові інкрементальні енкодери в стандартному корпусі діаметром 58 мм, що зарактеризуються надзвичайною універсальністю. Існує ряд різних версій, що пропонують широкий вибір фланців і з'єднань. Ці енкодери підходять для високих ударних навантажень і характеризуються високою точністю сигналу та до 40 000 кроків з 10 000 мітками. Вони особливо добре підходять для використання в верстатах, координатних станках з ЧПУ, пакувальних машинах, двигунах/приводах і розпилювальних машинах.
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Діаметр корпусу
58 мм
Кріплення
Квадратний фланець 80 x 80 мм
Діаметр валу
7 мм
Діаметр валу
7 мм
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
40 мА
Кількість імпульсів
500 PPR
Стандартна конфігурація виходу
RS422 + Sense (T): A, B, N, A/, B/, N/, Sense
Напруга живлення
DC 5 V (± 10%)