Інкрементальний енкодер Hengstler RI58-O/2500AS.41TH
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0522120
  • Вага: 0.30 кг
  • Найменування: RI58-O/2500AS.41TH
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Роз'єм
Комунікаційний інтерфейс RS-422
Вихід RS-422
Кріплення Синхрофланець
Кількість полюсів 12-пол.
Роз'єм М23
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 6
Матеріал корпусу Алюміній
Опис
Hengstler RI58 - це універсальні промислові інкрементальні енкодери в стандартному корпусі діаметром 58 мм, що зарактеризуються надзвичайною універсальністю. Існує ряд різних версій, що пропонують широкий вибір фланців і з'єднань. Ці енкодери підходять для високих ударних навантажень і характеризуються високою точністю сигналу та до 40 000 кроків з 10 000 мітками. Вони особливо добре підходять для використання в верстатах, координатних станках з ЧПУ, пакувальних машинах, двигунах/приводах і розпилювальних машинах.
Тип енкодера
Інкрементальний
Серія
RI58-O
Принцип роботи
Оптичний
Виробнича серія
RI58-O
Електричне підключення
Роз'єм M23 (Coninverse), фіксація проти годинникової стрілки, радіальний, 12-полюсний
Діаметр корпусу
58 мм
Матеріал корпусу
Алюміній
Момент інерції (приблизно)
2 x 10^-6 kgm²
Кріплення
Синхрофланець
Ступінь захисту зі сторони валу
IP64
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Діаметр валу
6 мм
Осьове навантаження на вал
20 N
Радіальне навантаження на вал
40 N
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Діаметр валу
6 мм
Виконання валу
Суцільний вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
40 мА
Кількість імпульсів
2500 PPR
Стандартна конфігурація виходу
RS422 + Sense (T): A, B, N, A/, B/, N/, Sense
Напруга живлення
DC 5 V (± 10%)