Інкрементальний енкодер Hengstler RI58-O/2048EK.47IF
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0555307
  • Вага: 0.42 кг
  • Найменування: RI58-O/2048EK.47IF
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Кабель
Вихід Push-pull
Кріплення Затискний фланець
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 12
Матеріал корпусу Алюміній
Опис
Hengstler RI58 - це універсальні промислові інкрементальні енкодери в стандартному корпусі діаметром 58 мм, що зарактеризуються надзвичайною універсальністю. Існує ряд різних версій, що пропонують широкий вибір фланців і з'єднань. Ці енкодери підходять для високих ударних навантажень і характеризуються високою точністю сигналу та до 40 000 кроків з 10 000 мітками. Вони особливо добре підходять для використання в верстатах, координатних станках з ЧПУ, пакувальних машинах, двигунах/приводах і розпилювальних машинах.
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Діаметр корпусу
58 мм
Кріплення
Затискний фланець
Діаметр валу
12 мм
Діаметр валу
12 мм
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Кількість імпульсів
2048 PPR
Стандартна конфігурація виходу
Push-pull, двополярний 5V, ± 30 мА (D): A, B, N, alarm
Напруга живлення
DC 10 - 30 V