Інкрементальний енкодер Hengstler RI58-D/500EF.47RD
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0532113
  • Вага: 0.42 кг
  • Найменування: RI58-D/500EF.47RD
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Роз'єм
Комунікаційний інтерфейс RS-422
Вихід RS-422
Кріплення Синхрофланець
Кількість полюсів 12-пол.
Роз'єм М23
Роздільна здатність, імп/оберт 500
Виконання валу Пустотілий, глухий
Діаметр валу, мм 12
Матеріал корпусу Алюміній
Опис
Тип енкодера
Інкрементальний
Серія
RI58-D
Принцип роботи
Оптичний
Виробнича серія
RI58-D
Електричне підключення
Роз'єм M23 (Coninverse), за годинниковою стрілкою, радіальний (вихід збоку), 12-полюсний
Діаметр корпусу
58 мм
Матеріал корпусу
Алюміній
Момент інерції (приблизно)
6 x 10^-6 kgm²
Кріплення
Пустотілий глухий вал, кріпиться за допомогою затискного кільця спереду
Ступінь захисту зі сторони валу
IP64
Максимальна частота обертання (довготривала)
6000 RPM
Діаметр валу
12 мм
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Діаметр валу
12 мм
Виконання валу
Пустотілий глухий вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Стартовий крутний момент
≤ 2 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Кількість імпульсів
500 PPR
Стандартна конфігурація виходу
RS422 + Alarm (R): A, B, N, A/, B/, N/, Alarm
Напруга живлення
DC 10 - 30 V