Інкрементальний енкодер Hengstler RI41-O/3000ER.11KB
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0521217
  • Вага: 0.20 кг
  • Найменування: RI41-O/3000ER.11KB
Особливості
Діаметр корпусу
40 мм
Діаметр валу
6 мм
Діаметр валу
6 мм
Стартовий крутний момент
≤ 0,2 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Кількість імпульсів
3000 PPR
Стандартна конфігурація виходу
Push-pull (K): A, B, N, Alarm/
Напруга живлення
DC 10 - 30 V