Інкрементальний енкодер Hengstler RI36-O/3600ER.31KB
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0521026
  • Вага: 0.22 кг
  • Найменування: RI36-O/3600ER.31KB
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 36
Підключення Кабель
Вихід Push-pull
Кріплення Круглий фланець
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 6
Серія
RI36-O
Виробнича серія
RI36-O
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Діаметр корпусу
36.6 мм
Матеріал корпусу
Алюміній
Кріплення
Круглий фланець
Ступінь захисту зі сторони валу
IP64
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Діаметр валу
6 мм
Діаметр валу
6 мм
Стартовий крутний момент
≤ 0,3 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Кількість імпульсів
3600 PPR
Напруга живлення
DC 10 - 30 V