Інкрементальний енкодер Hengstler RI32-O/1000ER.11KA
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0527120
  • Вага: 0.16 кг
  • Найменування: RI32-O/1000ER.11KA
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 30
Підключення Кабель
Вихід Push-pull
Кріплення Круглий фланець
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 6
Серія
RI32-O
Принцип роботи
Оптичний
Особливості
Виробнича серія
RI32-O
Електричне підключення
Кабель, аксіальний
Діаметр корпусу
30 мм
Матеріал корпусу
Алюміній/пластик
Кріплення
Круглий фланець
Ступінь захисту зі сторони валу
IP40
Максимальна частота обертання (довготривала)
6000 RPM
Діаметр валу
6 мм
Діаметр валу
6 мм
Стартовий крутний момент
≤ 0,05 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Споживання струму без навантаження
60 мА (DC 10 V), 25 мА (DC 24)
Кількість імпульсів
1000 PPR
Напруга живлення
DC 10 - 30 V