Абсолютний енкодер Hengstler AX70/1222EK.72SGA-F0
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0539669
  • Вага: 0.57 кг
  • Найменування: AX70/1222EK.72SGA-F0
Підключення Кабель
Комунікаційний інтерфейс SSI
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 22 Bit
Сімейство продуктів
SSI
Діаметр корпусу
70 мм
Діаметр валу
10 мм
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 500 Hz)
Діаметр валу
10 мм
Довжина кабелю
5,0 m
Споживання струму без навантаження
150 мА
Драйвери
Push-Pull і RS422
Інтерфейс
SSI Gray
Кодування вихідного сигналу
Код Грея
Однооборотна роздільна здатність
22 Bit
Абсолютна роздільна здатність
Однооборотна: 22 Bit, Багатооборотна: 12 Bit
Роздільна здатність енкодера
Напруга живлення
DC 10 - 30 V