Абсолютний енкодер Hengstler AX70/1213EK.72SBB-F0
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0539660
  • Вага: 2.92 кг
  • Найменування: AX70/1213EK.72SBB-F0
Підключення Кабель
Комунікаційний інтерфейс SSI
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 13 Bit
Сімейство продуктів
SSI
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Діаметр корпусу
70 мм
Діаметр валу
10 мм
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 500 Hz)
Діаметр валу
10 мм
Довжина кабелю
5,0 m
Споживання струму без навантаження
150 мА
Драйвери
Push-Pull і RS422
Інтерфейс
Кодування вихідного сигналу
Бінарний
Однооборотна роздільна здатність
13 Bit
Абсолютна роздільна здатність
Однооборотна: 13 Bit, Багатооборотна: 12 Bit
Роздільна здатність енкодера
Напруга живлення
DC 10 - 30 V