Абсолютний енкодер Hengstler AX70/1213EK.72OLA-F0
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0539535
  • Вага: 0.57 кг
  • Найменування: AX70/1213EK.72OLA-F0
Підключення Кабель
Комунікаційний інтерфейс CANopen
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 13 Bit
Сімейство продуктів
CANOPEN
Діаметр корпусу
70 мм
Ступінь захисту зі сторони валу
IP67
Діаметр валу
10 мм
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 500 Hz)
Діаметр валу
10 мм
Довжина кабелю
5,0 m
Інтерфейс
Кодування вихідного сигналу
Бінарний
Однооборотна роздільна здатність
13 Bit
Абсолютна роздільна здатність
Однооборотна: 13 Bit, Багатооборотна: 12 Bit
Роздільна здатність енкодера
Напруга живлення
DC 10 - 30 V
Тип абсолютного енкодера
Багатооборотний
Споживання струму без навантаження
250 мА