Абсолютний енкодер Hengstler AX70/1212EK.42SGA-U0
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0539453
  • Вага: 2.24 кг
  • Найменування: AX70/1212EK.42SGA-U0
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 70
Підключення Кабель
Комунікаційний інтерфейс SSI
Кріплення Затискний фланець
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 10
Тип обертів Багатообертовий
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 12 Bit
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Тип енкодера
Абсолютний
Серія
AX70
Сімейство продуктів
SSI
Принцип роботи
Оптичний
Електричне підключення
Кабель, аксіальний (задній)
Діаметр корпусу
70 мм
Матеріал корпусу
Алюміній
Момент інерції (приблизно)
2 x 10^-6 kgm²
Кріплення
Затискний фланець
Ступінь захисту зі сторони валу
IP64
Осьове навантаження на вал
40 N
Радіальне навантаження на вал
100 N
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Діаметр валу
10 мм
Виконання валу
Суцільний вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 500 Hz)
Діаметр валу
10 мм
Довжина кабелю
20 m
Споживання струму без навантаження
150 мА
Драйвери
Push-Pull і RS422
Інтерфейс
SSI Gray
Кодування вихідного сигналу
Код Грея
Багатооборотна роздільна здатність
Однооборотна роздільна здатність
Абсолютна роздільна здатність
Однооборотна: 12 Bit, Багатооборотна: 12 Bit
Роздільна здатність енкодера
Напруга живлення
DC 10 - 30 V