Абсолютний енкодер Hengstler AD58/1222A1.0KSCB
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0547148
  • Вага: 0.57 кг
  • Найменування: AD58/1222A1.0KSCB
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Роз'єм
Комунікаційний інтерфейс SSI
Кріплення Пружинна пластина
Виконання валу Суцільний, конусний
Діаметр валу, мм 10
Тип обертів Багатообертовий
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 22 Bit
Багатообертна роздільна здатність, біт 12 Bit
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Принцип роботи
Оптичний
Сімейство продуктів
SSI
Серія
AD58
Тип енкодера
Абсолютний
Виробнича серія
AD58
Діаметр валу
10 мм
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Виконання валу
Конусний суцільний вал
Діаметр валу
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Максимальна частота обертання (короткочасна)
12000 RPM
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Радіальний осьовий зазор
0.1
Ступінь захисту зі сторони валу
IP40
Кріплення
Пружинна пластина 1
Момент інерції (приблизно)
3,8 x 10^-6 kgm²
Матеріал корпусу
Алюміній
Діаметр корпусу
58 мм
Електричне підключення
PCB роз'єм, радіальний (вихід збоку), 12-полюсний із відповідним роз'ємом і кабелем довжиною 0,5 м
Допустимий осьовий люфт
0.5
Тип абсолютного енкодера
Багатооборотний
Напруга живлення
DC 5 V (± 10%)
Роздільна здатність енкодера
Однооборотна: 22 Bit, Багатооборотна: 12 Bit
Абсолютна роздільна здатність
Однооборотна роздільна здатність
22 Bit
Багатооборотна роздільна здатність
12 Bit
Інкрементальна роздільна здатність
Повторюваність
±7
Кодування вихідного сигналу
Код Грея
Інтерфейс
SSI Gray (+2048 SinCos 1Vpp)
Інкрементальний вихідний сигнал
Sin-Cosin 1 Vpp
Драйвери
Push-Pull і RS422
Споживання струму без навантаження
150 мА