Абсолютний енкодер Hengstler AD36/0017AF.0RSBB
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0541483
  • Вага: 0.16 кг
  • Найменування: AD36/0017AF.0RSBB
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 36
Підключення Роз'єм
Комунікаційний інтерфейс SSI
Кріплення Пружинна пластина
Виконання валу Пустотілий, глухий
Діаметр валу, мм 8
Тип обертів Однообертовий
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 17 Bit
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Hengstler AD36 - це оптичний абсолютний енкодер з багатооборотним редуктором і оптичним принципом роботи, розміром всього 36 мм. Як єдина модель у своєму класі, вона має порожнистий вал діаметром 8 мм, що дозволяє встановлювати резольвер. Механічна концепція базується на валу, встановленому в подвійних кулькових підшипниках з гнучкою опорою крутного моменту. AD36 підходить для установки в сервомотори BLDC з невеликою висотою корпусу. Комунікаційний інтерфейс BiSS або SSI дозволяє створювати повністю цифрові схеми управління. Він доступний з роздільною здатністю до 22 біт для однооборотних і 12 біт для багатооборотних енкодерів.
Тип енкодера
Абсолютний
Серія
AD36
Сімейство продуктів
SSI
Принцип роботи
Оптичний
Особливості
Абсолютний, корпус діаметром всього 37,5 мм, пустотілий глухий вал
Механічні характеристики
Допустимий осьовий люфт
0.5
Електричне підключення
PCB роз'єм, радіальний (вихід збоку), 12-полюсний із відповідним роз'ємом і кабелем довжиною 0,5 м
Діаметр корпусу
37.5 мм
Матеріал корпусу
Алюміній
Момент інерції (приблизно)
2,5 x 10^-6 kgm²
Кріплення
Пружинна пластина F
Ступінь захисту зі сторони валу
IP40
Радіальний осьовий зазор
0.05
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Максимальна частота обертання (короткочасна)
12000 RPM
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Діаметр валу
Виконання валу
Пустотілий глухий вал
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Стартовий крутний момент
≤ 1 Ncm (при 20°C)
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Діаметр валу
8 мм
Електричні параметри
Абсолютна точність
±35
Довжина кабелю
0,5m
Споживання струму без навантаження
100 мА
Драйвери
Push-Pull і RS422
Інтерфейс
Кодування вихідного сигналу
Бінарний
Багатооборотна роздільна здатність
Енкодер не багатооборотний
Однооборотна роздільна здатність
17 Bit
Абсолютна роздільна здатність
Роздільна здатність енкодера
Напруга живлення
DC 5 V (-5%/+10%)