Абсолютний енкодер Hengstler AC58/1213EQ.42USB
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0574615
  • Вага: 0.70 кг
  • Найменування: AC58/1213EQ.42USB
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Кабель
Кріплення Квадратний фланець
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 10
Тип обертів Багатообертовий
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 13 Bit
Багатообертна роздільна здатність, біт 12 Bit
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Hengstler AC58 - це серія абсолютних ротаційних енкодерів з оптичним принципом роботи для різних сфер застосування в стандартному корпусі діаметром 58 мм. Вони доступні у вигляді моделей з суцільним або порожнистим валом і відповідають вимогам практично всіх складних промислових застосувань та випадків використання, що потребують наявності зворотного зв'язку з двигуном. У одно- та багатооборотних версіях ці енкодери досягають роздільної здатності до 34 біт (22 біти в однооборотній версії, 12 бітів у багатооборотній, залежно від інтерфейсу). Окрім комунікації за допомогою SSI/BiSS, доступні також багато інших інтерфейсів, таких як EtherCAT, Profinet, Profibus, CANopen, CANlayer2, DeviceNet, Interbus та SUCOnet.
Принцип роботи
Оптичний
Сімейство продуктів
SUCOnet
Серія
AC58
Тип енкодера
Абсолютний
Виробнича серія
AC58
Механічні характеристики
Діаметр валу
10 мм
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 500 Hz)
Стартовий крутний момент
≤ 2 Ncm (при 20°C)
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Виконання валу
Суцільний вал
Діаметр валу
10 мм
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Радіальне навантаження на вал
80 N
Осьове навантаження на вал
40 N
Максимальна частота обертання (короткочасна)
12000 RPM
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Ступінь захисту зі сторони валу
IP64
Кріплення
Квадратний фланець 63.5 x 63.5 мм
Момент інерції (приблизно)
3,8 x 10^-6 kgm²
Матеріал корпусу
Алюміній
Діаметр корпусу
58 мм
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Електричні параметри
Тип абсолютного енкодера
Багатооборотний
Напруга живлення
DC 10 - 30 V